SİTE İÇERİĞİ

Kişiye Özel Tasarımlı Parti Bölümümüze Hoşgeldiniz

Sepetiyle.com Size Özel Tasarımlar Sunar

 

Doğum Günü Partileriniz için birbirinden özel tasarımlar hazırlamaktayız. Tamamen arzunuza göre tasarladığımız konsept çeşitlerimizle özel günlerinize farklılık katmak için çalışıyoruz.

 

Partilerinizde kullanabileceğiniz tüm bardak, tabak, çatal-bıçak, peçete, peçetelik, hediyelik, hatıra çerçevesi, su-meşrubat şişesi, afiş ve bannerlara uygulanmak üzere kişiye özel tasarım yapabilmekteyiz. 

 

Özellikle doğum günü partileri için gerçekleştirdiğimiz kampanyalarımızla her bütçeye hitap edebilmekteyiz.

Kız Çocuk Doğum Günü Temaları

Erkek Çocuk Doğum Günü Temaları

Tüm Parti Malzemeleri

Örneğin bir doğum günü partisi vermeye hazırlanıyorsunuz... Fakat tüm ürünlerin üzerinde çocuğunuzun fotoğrafı, ismi veya yaşı bulunsun istiyorsunuz, hatta seçtiğiniz bir masal ya da çizgi film kahramanıyla birlikte, veyahut da istediğiniz renklerde ve beğendiğiniz herhangi bir temada olmasını arzuluyorsunuz. İşte bu noktada devreye biz giriyoruz. Sipariş vereceğiniz tüm ürünleri, size özel tasarlanmış şekilde hazırlayarak Türkiye 'nin neresinde olursanız olun size gönderiyoruz. 

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim...

Ayrıca İzmir ' e özel VIP Doğum Günü hizmetimiz de başlamıştır. Ayrıntılar için Tıklayınız

TÜM KATEGORİLER​

Türkiye' nin Her Yerine Kargo ile Gönderim Hizmetimiz Vardır...

 

Çocuğunuz veya sevdikleriniz için, unutulmaz doğum günü partileri hazırlamak istiyorsanız, Sepetiyle.com yanınızda... İster tek çeşit ürün, isterse doğum günü paketi olsun farketmez... Dilediğiniz ürünü Türkiye' nin her yerine gönderiyoruz... 

 

Temalı doğum günü, doğum günü paketleri, konsept doğum günü, parti malzemeleri, doğum günü afiş, doğum günü çerçeve, kısacası doğum günü partinizde ihtiyaç duyabileceğiniz herşey, Sepetiyle.com' da...