Gizlilik Kuralları

Sepetiyle.com , partimatik.com ve nazar-organizasyon.com kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişim, kullanım ya da ifşa edilmeye karşı korur. Sepetiyle.com , partimatik.com ve nazar-organizasyon.com bilgisayar sunucuları üzerinde vermiş olduğunuz tanıtıcı kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişim, kullanım ya da ifşa edilmeye karşı koruyan kontrollü ve güvenli bir ortamda korur.

Bu Beyanda Yapılacak Değişikler

Sepetiyle.com, şirket ve müşteri geribildirimlerini yansıtmak üzere bu Gizlilik Beyanını zaman zaman güncelleyecektir. Sepetiyle.com , partimatik.com ve nazar-organizasyon.com düzenli olarak bu Beyanı gözden geçirerek Sepetiyle.com , partimatik.com ve nazar-organizasyon.com’in bilgilerinizi nasıl koruduğu konusunda bilgi almanızı önerir.

Biglilerim Nasıl Korunur ?

www.sepetiyle.com internet sitemiz 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. SSL Sertifikası, sunucunun kimlik doğrulamasını sağlayan ve sunucu-istemci arasındaki verinin güvenliğini ve bütünlüğünü mümkün kılan sertifikadır. İki bilgisayar arasındaki bilginin diğer kişiler tarafından görüntülenmeden, doğrudan iletişimde olan iki bilgisayar arasında ve güvenli bir şekilde iletilmesini sağlar. 


Sitemize giriş yaptığınız andan itibaren sunucu ile tarayıcı arasında SSL oturumu başlatılır. SSL fonksiyonu müşterinin tarayıcısından, sunucuya kredi kartı bilgilerinin şifrelenmiş şekilde ulaşmasını sağlar. Kötü niyetli kimseler bu aşamada özel yazılım ya da cihazlarla ağ trafiğini izleyebilirler, ağda gidip gelen paketlerin içeriğini görüntüleyebilirler. Fakat paket içerikleri şifreli olduğu için istedikleri bilgiye ulaşamayacaklardır. Şifreli metinleri çözmek içinse, çok güçlü bilgisayarlarla bile yıllarca sürecek, ancak deneme yanılma yöntemiyle bulabilecekleri bir anahtara ihtiyaçları olacaktır. Bu şartlarda, SSL ile kredi kartının satıcı firmanın sunucusuna ulaştırılması son derece güvenlidir.


Fakat SSL tabi ki sunucu üzerinde kayıtlı tutulan kredi kartı bilgilerini korumaz. Kaydı Tutulan Kredi kartı bilgilerinin güvenliği tümüyle web sitesinin yönetimine aittir. Bu bağlamda www.sepetiyle.com'a girilen kredi kartı bilgilerini saklamaz. Girilen bilgiler, bankanızdan ödeme onayı alındığı anda otomatik olacak silinecektir.

İletişim Bilgileri

Sepetiyle.com bu Gizlilik Beyanı hakkındaki görüşlerinizi memnuniyetle karşılayacaktır. Sepetiyle.com’un bu Beyana uygun davranmadığını düşünüyorsanız, lütfen sepetiyle.com’un ağ yöneticisiyle iletişime geçin. Sorunu hemen belirlemek ve çözmek için ticari yönden makul her çabayı göstereceğiz.

sepetiyle@hotmail.com