Soru & Cevap

SİPARİŞ VERİRKEN

 

1) Neden Partimatik?

 

Sepetiyle.com' da beğendiğiniz kişiye özel temalı ürünleri başka hiçbir yerde bulamazsınız... Sadece www.sepetiyle.comwww.nazar-organizasyon.com ve www.partimatik.com' da bulabilirsiniz...

 

Sipariş verdikten sonra beğendiğiniz tasarımı istediğiniz her şekilde değiştirebiliriz. Bize çocuğunuzun fotoğrafını gönderdikten sonra biz bu fotoğrafı tasarıma yerleştirdikten sonra beğenmezseniz tekrar başka bir fotoğraf gönderip değiştirmemizi isteyebilirsiniz...

 

Sepetiyle.com ailesinin her zaman altına imzasını attığı bir söz vardır...

"Gün sizin gününüz ve yapılan her ürün anı olarak saklanacak. Bu yüzden iyice içinize sinene ve siz tamamdır oldu diyene kadar tasarlamaya devam edeceğiz"

 

Bir kutlama için onlarca siteyi veya mağazayı gezmenize gerek kalmaz. İhtiyacınız olabilecek her şey olabilecek en uygun fiyatlarla en özel, farklı  ve kaliteli ürünlerle tek adreste toplanmış ve sizi bekliyor.

Bütün baskı makineleri ve imalat kendi atölyemizde gerçekleştirilmektedir. 

 

 

2) Sitenizde seçtiğim ürünlerde renk, yazı veya fotoğraf değişikliği yaptırabilir miyim?

 

Satın aldığınız tüm tasarım ürünlerinde arzu ettiğiniz tüm renk yazı ve fotoğraf değişikliğini yaptırabilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra tasarım ekibimiz sizinle sürekli irtibatta olacağını için her değişikliği bilginiz dahilinde size onaylatır ve siz okeyledikten sonra ürünleriniz baskıya verilir. Siz okeylemeden hiçbir ürün basılmaz...

 

 

3) Ürünleriniz kaliteli mi? Hangi malzemeleri kullanıyorsunuz?

Sepetiyle.com olarak bu işe ilk başladığımız günden itibaren her geçen gün daha da genişleyen ekibimizle birlikte, bir ürünü sizlerle buluşturmadan önce onu deneyimliyor sanki kendimiz içinmiş gibi hazırlamaya devam ediyoruz. Bu yüzden tüm ürünlerimiz en son trend olmanın yanı sıra aynı zamanda da en kaliteli malzemelerle hazırlanmaktadır.

Örneğin bize en çok yöneltilen sorulardan birkaç tanesi hemen aşağıda bulunmaktadır ve bunlara verdiğimiz cevaplarla Sepetiyle.com' un kalite anlayışını daha rahat anlayabilirsiniz.

4) Daha önce başka bir yerden verdiğim siparişim hiç o sitede görünenlere benzemiyordu. Sepetiyle.com' da da böyle bir sorunla karşılaşır mıyım?

Hayır. Sepetiyle.com' da asla böyle bir sorunla karşılaşmazsınız tam tersi REFERANSLARIMIZ bölümünden daha önce Türkiye' nin ve dünyanın her yerine gönderdiğimiz ürünleri, müşterilerimiz tarafından çekilen fotoğraflarıyla birllikte görebilir ve buna emin olabilirsiniz...

4)Neden kişiye özel ürünleri 4-5 gün öncesinden sipariş vermeliyim?

 

Çünkü sipariş verdiğiniz tüm ürünler el işçiliği ile hazırlanmaktadır ve sipariş yoğunluğumuz bulunmaktadır. En az 4-5 gün öncesinden sipariş vermeniz kargo süresi açısından da önem arz etmektedir.... 

5)Sitenizde olmayan bir temada ürünler hazırlatmak istiyorum. Mümkün mü? Fiyat farkı var mıdır?

Sepetiyle.com tasarım ekibi Türkiye' nin en başarılı grafik tasarım ekibidir. Bu yüzden sitemizde olmayan ama sizin görüp beğendiğiniz her tasarımı her ürün için sıfırdan yapabilir. Ayrıca istediğiniz bu yeni tasarım için fiyat farkı yoktur. İstediğiniz her temayı her renk ve her şekilde gerçekleştirebiliriz.

 

 

6)Çocuğumun fotoğrafını size nasıl ulaştıracağım? Ve fotoğraf nasıl olmalı?

 

Eğer Doğum günü afişi gibi büyük bir ürün sipariş edecekseniz, dikkat edilmesi gereken en önemli husus kullanılan fotoğrafın çözünürlüğüdür... Çocuğunuzun fotoğrafının çözünürlüğü ne kadar yüksekse, baskı kalitesi de o kadar iyi olacaktır... Bu yüzden, örneğin doğum günü afişi hazırlanırken, cep telefonu ile çekilen fotoğraflar yerine daha çok profesyonel fotoğraf makineleri ile çekilen fotoğraflar kullanılmalıdır... Ama yine de cep telefonu ile çekmek zorundaysanız, açık renkli bir fonun örneğin açık renkli bir duvarın önünde, çocuğunuzun dik durduğu, karşıdan baktığı, yakından ancak omuzları ile en azından göğüs hizzasına kadar tam göründüğü, saçları düzgün şekilde olduğu ve gülümsediği bir fotoğraf göndermeniz çok iyi olacaktır. Çünkü bunlar hep anı kalacak... Çocuğunuz afişte ne kadar güzel çıkarsa, sizin de beğeniniz o kadar yükselecektir. 

Çocuğunun fotoğrafını bize ;

sepetiyle@hotmail.com mail adresimizden

veya whatsapp hattımız 05531283819' dan gönderebilirsiniz...

 
 

YURTİÇİ ve YURTDIŞI TESLİMAT ŞARTLARI

1- Ödeme seçenekleriniz nedir ?


-YURTİÇİ İÇİN
Sepetiyle.com, partimatik.com ve nazar-organizasyon.com'da alışverişlerinizi World, Bonus, Axess, Maximum, Card Finans, Asya Card kredi kartları ile yapabilirsiniz. Kredi kartı özelliği taşımayan kartlar ve yurt dışı kartları üzerinden sipariş işlemi gerçekleştirilememektedir. Aynı zamanda HAVALE ve EFT seçeneklerimiz bulunmaktadır. Kapıda ödeme gibi bir sistemimiz yoktur.


- YURTDIŞI İÇİN
Siparişinizi banka havalesi yöntemi ile verdikten sonra; ödemelerinizi Western Union kanalını kullanarak yapabilirsiniz.

2- Taksitli alışveriş yapabilir miyim ?


Satın alma işleminizin son aşamasında, kredi kartınızın ait olduğu banka ve kart tipini seçmenizin ardından, "Ödeme Seçenekleri" bölümünden istediğiniz taksit adedini belirleyebilirsiniz. Kullandığınız kredi kartınıza göre, taksitli alımlarda vade farkı olabilir bu tutar ödeme tablosunda yer alacaktır.

3- Alışveriş yapmak güvenli midir ?


Sepetiyle.com, partimatik.com ve nazar-organizasyon.com bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına alır. Kişisel ödeme bilgileriniz kesinlikle Sepetiyle.com, partimatik.com ve nazar-organizasyon.com'da tutulmaz, üçüncü şahıslara iletilmez ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

4- Fiyatlara KDV dahil midir?


Satıştaki tüm ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir.

5- Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek ?


-YURTİÇİ İÇİN
Sepetiyle.com, partimatik.com ve nazar-organizasyon.com Mng kargo ve PTT kargo ile çalışmaktadır.

 

- YURTDIŞI İÇİN
Sepetiyle.com, partimatik.com ve nazar-organizasyon.com’da yurt dışı gönderileri PTT Kargo ile yapılmaktadır. Bu nedenlerden dolayı kargo firması seçimi yapılamamaktadır.

6- Sepetiyle.com, partimatik.com ve nazar-organizasyon.com’dan vermiş olduğum siparişlerde ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim ?


-YURTİÇİ İÇİN
Sistem kargo bedelini bulunduğunuz ilin km uzaklığına göre hesaplayarak alışveriş tutarınıza yansıtmaktadır.


- YURTDIŞI İÇİN
Yurtdışı Kargo Ücreti gönderilecek kargonun ebatına göre minumum 300 TL ila maksimum 750 TL arasında değişim göstermektedir. Toplam tutar üzerine bu tutarı Havale, EFT Veya Kredi Kartınızdan Ürün Satın Alarak Kargo Ücretinizi Ödeyebilirsiniz.

7- Siparişimi ne zaman teslim alabilirim ?


Sepetiyle.com, partimatik.com ve nazar-organizasyon.com'da verilen siparişler stoklarda mevcut ise 4 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Sipariş verilen ürün kişiye özel üretim ise 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat süresi iş günü üzerinden hesaplandığı için, belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Hafta sonu ve tatillerde vermiş olduğunuz siparişleriniz, sonraki ilk iş gününde kargoya teslim edilir. yurtdışı kargo ulaşım süresi 10 ile 30 gün arasıdır

 

 

8- Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım ?


Belirtilen adreste olmamanız durumunda, siparişiniz en yakın anlaşmalı kargo şubesine teslim edilir. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz Sepetiyle.com, partimatik.com ve nazar-organizasyon.com’a iade edilir

9- Yurt dışına teslimat yapılıyor mu?


Sepetiyle.com, partimatik.com ve nazar-organizasyon.com, PTT kargonun gönderim yaptığı her ülkeye gönderim yapmaktadır. Bilgi için partimatik@hotmail.com ve nazarorganizasyon@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz

10- Yurtdışına gönderimlerimiz PTT kargo ile yapılmaktadır. Kargo ücreti ( 300 TL İle 750 TL arası  kargonun  hacmine göre değişir)  olup sipariş tutarınıza ilave edilmektedir.

11- Siparişinizi banka havalesi yöntemi ile verdikten sonra; ödemelerinizi Western Union kanalını kullanarak yapabilirsiniz.

12-Ödeme yaptığınızda dekontu paylaşırsanız hemen çalışmalar başlar. Havale geçişleri 1 işgünü olduğundan dekont gönderilmediğinde ancak bu zaman sonunda bilgimiz olabilir ve bu süre sonunda tasarıma başlanılmaktadır.